Založ si blog

Odvolávanie Kaliňáka – čo je nutné poznamenať

Priznám sa, že momentálnu schôdzu pozerám takmer celú. Dal som si tu námahu práve preto, lebo som neveril, že niekoľkostranové odôvodnenie opozície môže mať nulovú hodnotu. Bohužiaľ, je to tak.

Keď niekto poslancom OĽaNO zakázal nosiť tričká, transparenty, tak sa musí táto strana prezentovať inými divadielkami, čo dokázala pri premiérovom prejave. Cola pri mikrofónoch, alebo Matovič nezmyselne stojaci pred premiérom – hore má predsa svojich novinárskych kamarátov, ktorí ho pekne natočia a to bude zrazu pre celé Slovensko dôležité, že sa „odvážne“ postavil pred premiéra.

Prezrel som si všetkých prihlásených do rozpravy a opäť ide opozícii len o to, aby mala zadarmo mediálny priestor. Hovoriť musia naozaj takmer všetci z OĽaNO a SaS – vôbec nechápem voličov týchto strán, čo sa vám akože na týchto divadielkach tak páči?

Nepoviem, keby ministra odvolávali vyslovene za kauzy – ale s preukázateľnými dôkazmi. Ale prečo ho odvolávajú za to aké má ministerstvo výsledky, to naozaj neviem, keďže tie v zásade až tak od veci nie sú. Dôvera v políciu jednoznačne stúpla a to aj vďaka tomu, že bolo chytených pár veľkých rýb a popravde k tomu ani nebolo potrebné použiť helikoptéru proti človeku, ktorý vám otvoril dvere (Lipšicov štýl pri Piťovi).

Takže súhrnom – už sa na to nedá pozerať. Opozícia, to nie sú politici, ale šašovia. Chýba odbornosť, zázemie, schopnosť a mnoho ďalších kľúčových záležitostí. Popravde je mi z toho zle. Mimochodom, ak toho toľko na ministra majú, nech zverejnia FAKTY a verejnosť určite zareaguje. No nič okrem divadla zjavne nemajú.

Sulík a Kočner – dvojica s vplyvom

06.12.2018

Dnes doobeda som s nechuťou zastihol článok o nahrávke Gorila, ktorej originál mal vlastniť podnikateľ Kočner a ktorý mal ukázať, resp. prehrať, vtedajšiemu predsedovi parlamentu Richardovi viac »

Kiska nezjednocuje, ale rozdrobuje opozíciu

23.11.2018

Andrej Kiska prišiel do politiky s veľkými ambíciami. Chcel spájať a nie rozdeľovať, chcel byť prezidentom všetkých občanov a chcel vniesť do politického života určitý poriadok. To, čo viac »

Prečo si parlamentná opozícia neprizná prehru?

15.11.2018

Po komunálnych voľbách sa naplno rozbehla diskusia o tom, že kto vlastne parlamentné voľby vyhral a kto v nich naopak pohorel. Môžeme tu filozofovať kľudne aj niekoľko dní, no víťaz je pri viac »

Saudi Arabia Writer Killed

Saudská Arábia odmietla vydať Turecku podozrivých v prípade vraždy Chášakdžího

09.12.2018 19:59

O extradíciu sa snažil turecký prezident Recep Tayyip Erdogan.

rušeň, vlak, zssk

Ľuďom dochádza s vlakmi trpezlivosť

09.12.2018 18:00

Do svojho cieľa často prichádzajú neskoro. Nestíhajú prípoje ani dohodnuté stretnutia.

Syria, aleppo, chemický útok

OSN obnoví dodávky humanitárnej pomoci do Sýrie

09.12.2018 17:45

Je to prvá cezhraničná zásielka humanitárnej pomoci, odkedy sýrska vláda znovu získala kontrolu nad hlavným hraničným priechodom Nasíb.

donald trump

Donald Trump nesmie zasahovať do francúzskej politiky, bráni sa francúzska vláda

09.12.2018 16:02

Trump uverejnil na Twitteri správy o protivládnych protestoch vo Francúzsku a napadol aj Parížsku dohodu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 113
Celková čítanosť: 399040x
Priemerná čítanosť článkov: 3531x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy