Založ si blog

Odvolávanie Kaliňáka – čo je nutné poznamenať

Priznám sa, že momentálnu schôdzu pozerám takmer celú. Dal som si tu námahu práve preto, lebo som neveril, že niekoľkostranové odôvodnenie opozície môže mať nulovú hodnotu. Bohužiaľ, je to tak.

Keď niekto poslancom OĽaNO zakázal nosiť tričká, transparenty, tak sa musí táto strana prezentovať inými divadielkami, čo dokázala pri premiérovom prejave. Cola pri mikrofónoch, alebo Matovič nezmyselne stojaci pred premiérom – hore má predsa svojich novinárskych kamarátov, ktorí ho pekne natočia a to bude zrazu pre celé Slovensko dôležité, že sa „odvážne“ postavil pred premiéra.

Prezrel som si všetkých prihlásených do rozpravy a opäť ide opozícii len o to, aby mala zadarmo mediálny priestor. Hovoriť musia naozaj takmer všetci z OĽaNO a SaS – vôbec nechápem voličov týchto strán, čo sa vám akože na týchto divadielkach tak páči?

Nepoviem, keby ministra odvolávali vyslovene za kauzy – ale s preukázateľnými dôkazmi. Ale prečo ho odvolávajú za to aké má ministerstvo výsledky, to naozaj neviem, keďže tie v zásade až tak od veci nie sú. Dôvera v políciu jednoznačne stúpla a to aj vďaka tomu, že bolo chytených pár veľkých rýb a popravde k tomu ani nebolo potrebné použiť helikoptéru proti človeku, ktorý vám otvoril dvere (Lipšicov štýl pri Piťovi).

Takže súhrnom – už sa na to nedá pozerať. Opozícia, to nie sú politici, ale šašovia. Chýba odbornosť, zázemie, schopnosť a mnoho ďalších kľúčových záležitostí. Popravde je mi z toho zle. Mimochodom, ak toho toľko na ministra majú, nech zverejnia FAKTY a verejnosť určite zareaguje. No nič okrem divadla zjavne nemajú.

Matúš Ritomský – ďalšia Kiskova ovečka

16.12.2017

Jeden z mojich predchádzajúcich blogov som venoval Igorovi Tkačenkovi, ktorý úplne bez akéhokoľvek kontextu počas dňa dostal náhlu potrebu kopnúť si do Fica a vyzdvihnúť „božského“ viac »

Jedinečné (možné) nominácie opozície do prezidentských volieb

14.12.2017

Prezidentské voľby sú síce relatívne ďaleko, ale už sa teraz sa začína hovoriť o možných kandidátoch do týchto volieb. Smer je ešte ticho, no prvé mená sa začali objavovať v radoch opozície. viac »

Rajtár a jeho nedostatočná (ne)odbornosť

11.12.2017

Cez víkend sa na pôde RTVS udiala naozaj búrlivá debata. Niekedy ste len ťažko vedeli odhadnúť, čo jednotliví ľudia za stolom hovoria – najmä v momentoch, kedy Strižinec, Kaliňák a Rajtár viac »

piloti, Rusko

Sýria: Rusi sa sťahujú, USA ostávajú

17.12.2017 20:06

Američania sa z blízkovýchodnej krajiny stiahnuť nateraz neplánujú, chcú najprv zničiť radikálov z Islamského štátu.

cert

Čerti pochodovali Piešťanmi, ľudia boli nadšení aj nahnevaní

17.12.2017 19:50

Približne štyridsať čertov v desivých maskách vykročilo Piešťanmi krátko po štvrť na šesť večer.

Rusko, FSB

Teroristický útok v Petrohrade zmarili informácie od CIA, Putin poďakoval Trumpovi

17.12.2017 18:07, aktualizované: 18:54

Atentátnici plánovali útok na katedrálu v druhom najväčšom ruskom meste, po informáciách od CIA ich ruské úrady zadržali.

lekaren, liek, choroba, lieky

Štátny ústav pre kontrolu liečiv sťahuje z trhu niektoré šarže lieku Endiex

17.12.2017 17:06

Dôvodom stiahnutia niektorých šarží lieku z trhu je podozrenie na možnú prítomnosť cudzorodých častíc v lieku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 89
Celková čítanosť: 294778x
Priemerná čítanosť článkov: 3312x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy