Založ si blog

Odvolávanie Kaliňáka – čo je nutné poznamenať

Priznám sa, že momentálnu schôdzu pozerám takmer celú. Dal som si tu námahu práve preto, lebo som neveril, že niekoľkostranové odôvodnenie opozície môže mať nulovú hodnotu. Bohužiaľ, je to tak.

Keď niekto poslancom OĽaNO zakázal nosiť tričká, transparenty, tak sa musí táto strana prezentovať inými divadielkami, čo dokázala pri premiérovom prejave. Cola pri mikrofónoch, alebo Matovič nezmyselne stojaci pred premiérom – hore má predsa svojich novinárskych kamarátov, ktorí ho pekne natočia a to bude zrazu pre celé Slovensko dôležité, že sa „odvážne“ postavil pred premiéra.

Prezrel som si všetkých prihlásených do rozpravy a opäť ide opozícii len o to, aby mala zadarmo mediálny priestor. Hovoriť musia naozaj takmer všetci z OĽaNO a SaS – vôbec nechápem voličov týchto strán, čo sa vám akože na týchto divadielkach tak páči?

Nepoviem, keby ministra odvolávali vyslovene za kauzy – ale s preukázateľnými dôkazmi. Ale prečo ho odvolávajú za to aké má ministerstvo výsledky, to naozaj neviem, keďže tie v zásade až tak od veci nie sú. Dôvera v políciu jednoznačne stúpla a to aj vďaka tomu, že bolo chytených pár veľkých rýb a popravde k tomu ani nebolo potrebné použiť helikoptéru proti človeku, ktorý vám otvoril dvere (Lipšicov štýl pri Piťovi).

Takže súhrnom – už sa na to nedá pozerať. Opozícia, to nie sú politici, ale šašovia. Chýba odbornosť, zázemie, schopnosť a mnoho ďalších kľúčových záležitostí. Popravde je mi z toho zle. Mimochodom, ak toho toľko na ministra majú, nech zverejnia FAKTY a verejnosť určite zareaguje. No nič okrem divadla zjavne nemajú.

Fico mal pravdu – kvóty sú nezmysel a uznala to už aj Merkelová

13.06.2018

Migračná kríza a snaha o jej riešenie sa počas dlhých rokov jej trvania stala integrálnou súčasťou diskusie v rámci EÚ. Netreba však zabúdať, že je to téma, ktorá jednoznačne rozdeľuje viac »

Prezident Kiska ako daňový podvodník

24.05.2018

Prezident Andrej Kiska nie len, že klamal všetkým občanom, ale ešte aj klamal štát a zároveň oberal o peniaze všetkých občanov prostredníctvom daňových podvodov. Kiska mal pred prezidentskými viac »

Kaliňák na prezidenta?

18.05.2018

Zdá sa to samo o sebe ako šialená myšlienka, no možno nie až tak nereálna. Niekto by to celé možno považoval za až príliš nereálny príbeh, no skúste si predstaviť, že by ho Smer-SD reálne viac »

OBU jednotka, mytny system, myto, palubná jednotka

Čechom bude vyberať mýto firma, ktorá ho vyberá na Slovensku

20.09.2018 17:13

České ministerstvo dopravy uzavrelo desaťročný kontrakt s konzorciom firiem CzechToll a SkyToll (výberca mýta na Slovensku).

wall street

Wall Street láme rekordy

20.09.2018 17:00

Wall Street prelamuje rekordy. Dôvodom je zníženie obáv z obchodnej vojny.

Peter Kazimir,

Kažimír: OLAF vyrátal 300-miliónový nedoplatok na základe deviatich faktúr

20.09.2018 16:59

Minister financií je pripravený sa v prípade vymáhania colných nedoplatkov za podhodnotené dovozy z Ázie brániť súdnou cestou.

bardejov, obchodná akadémia v bardejove, škola,

Poslanci zrušili Obchodnú akadémiu v Bardejove, rozhodol jeden hlas

20.09.2018 16:48

Dôvodom na zrušenie Obchodnej akadémie bol najmä demografický vývoj a menší záujem žiakov o štúdium.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 110
Celková čítanosť: 378607x
Priemerná čítanosť článkov: 3442x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy