Založ si blog

Odvolávanie Kaliňáka – čo je nutné poznamenať

Priznám sa, že momentálnu schôdzu pozerám takmer celú. Dal som si tu námahu práve preto, lebo som neveril, že niekoľkostranové odôvodnenie opozície môže mať nulovú hodnotu. Bohužiaľ, je to tak.

Keď niekto poslancom OĽaNO zakázal nosiť tričká, transparenty, tak sa musí táto strana prezentovať inými divadielkami, čo dokázala pri premiérovom prejave. Cola pri mikrofónoch, alebo Matovič nezmyselne stojaci pred premiérom – hore má predsa svojich novinárskych kamarátov, ktorí ho pekne natočia a to bude zrazu pre celé Slovensko dôležité, že sa „odvážne“ postavil pred premiéra.

Prezrel som si všetkých prihlásených do rozpravy a opäť ide opozícii len o to, aby mala zadarmo mediálny priestor. Hovoriť musia naozaj takmer všetci z OĽaNO a SaS – vôbec nechápem voličov týchto strán, čo sa vám akože na týchto divadielkach tak páči?

Nepoviem, keby ministra odvolávali vyslovene za kauzy – ale s preukázateľnými dôkazmi. Ale prečo ho odvolávajú za to aké má ministerstvo výsledky, to naozaj neviem, keďže tie v zásade až tak od veci nie sú. Dôvera v políciu jednoznačne stúpla a to aj vďaka tomu, že bolo chytených pár veľkých rýb a popravde k tomu ani nebolo potrebné použiť helikoptéru proti človeku, ktorý vám otvoril dvere (Lipšicov štýl pri Piťovi).

Takže súhrnom – už sa na to nedá pozerať. Opozícia, to nie sú politici, ale šašovia. Chýba odbornosť, zázemie, schopnosť a mnoho ďalších kľúčových záležitostí. Popravde je mi z toho zle. Mimochodom, ak toho toľko na ministra majú, nech zverejnia FAKTY a verejnosť určite zareaguje. No nič okrem divadla zjavne nemajú.

Kaliňák oznámil rezignáciu, opozícia sa trasie túžbou po moci

12.03.2018

Dnes po 10:00 minister vnútra Kaliňák rezignoval na svoje funkcie vo vláde. Urobil tak po celkom slušnom tlaku verejnosti, ktorý vyvrcholil počas piatkových pochodov. Pevne verím, že snaha verejnosti, viac »

Kiska s Matovičom sa neštítia zneužívať nešťastie druhých

01.03.2018

Tento týždeň Slovenskom otriasa správa o zavraždení novinára Jána Kuciaka a jeho úplne nezainteresovanej snúbenice. Na rok 2018 celkom silné kafé. V prvom rade by som teda chcel vyjadriť úprimnú viac »

Kaliňák ako premiér?

21.02.2018

Minister vnútra Kaliňák by sa mohol stať premiérom, alebo aspoň predsedom strany Smer. Toto sú celkom živé informácie, ktoré pochádzajú z rôznych priamo zúčastnených zdrojov. Musíme si viac »

andrej babiš

Babiš tvrdí, že Zeman drží slovo a do procesu formovania vlády nechce zasahovať

20.03.2018 22:42

Podľa Babišových slov hlava štátu drží slovo a do zostavovania vlády nemieni zasahovať.

Británia, Facebook, Cambridge Analytics, šéf, Alexander Nix

Riaditeľ Cambridge Analytica: My sme vymysleli volebnú stratégiu Trumpa

20.03.2018 22:32

Firma Cambridge Analytica následne oznámila, že Nixa dočasne zbavila funkcie, keďže prebieha nezávislé vyšetrovanie tajne nakrútenej televíznej reportáže.

štrajk v Aténach, Grécko

Ruská informátorka zavraždenej maltskej novinárky sa vzdala polícii

20.03.2018 22:12

Práve Ruska mala poskytnúť zavraždenej zásadné informácie k investigatívnemu materiálu.

Euro, peniaze

Každá siedma firma z EÚ v Británii už začala s presunmi na kontinent

20.03.2018 21:41

Zhruba každá siedma firma v Británii, ktorá pochádza z niektorej z krajín Európskej únie, už presunula časť prevádzky z Britských ostrovov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 99
Celková čítanosť: 329409x
Priemerná čítanosť článkov: 3327x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy